Śniadania biznesowe

Oferta imprez okolicznościowych

 

Cafe Misja to idealna przestrzeń do spotkania się w gronie współpracowników i partnerów biznesowych. W ofercie kawiarni przygotowaliśmy na taką okazje specjalnie skomponowne menu śniadaniowe. Istnieje również możliwość zorganizowania spotkań okolicznościowych np. wigilia pracownicza. Menu jest wówczas ustalane z klientem a dania obiadowe zapewniają sprawdzone przez nas wielokrotnie fimry kateringowe.
 
Zachęcamy również, by dołączyć do Klubu Przedsiębiorczych Wielkopolan "Walor", który organizuje w kawiarni inspirujące "śniadania biznesowe".Kawiarnia jest też doskonale przygotowana do organizacji prelekcji i seminariów dla grupy do 50 osób. Zapewniamy ekran, rzutnik oraz profesjonalne nagłośnienie, a w razie potrzeby również laptopa z dostępnem do internetu. Na terenie kawiarni jest oczywiście dostępna sieć wi-fi.
Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia

W związku z różnymi przeciwnościami Cafe Misja zamyka swoją działalność na Gołębiej 1 od 12.10.2020.

Szukamy inwestorów, którzy pomogą uruchomić Cafe Misja w innym przyjaznym miejscu, gdy epidemia już minie :) Więcej informacji na: https://www.facebook.com/CafeMisjaCKFara/posts/3900704713291695