Cafe Misja to idealne miejsce sprzyjające spotkaniom towarzystkim wszelakim - w gronie przyjaciół, znajomych ze szkoły, ze studiów, z drużyny harcerskiej.... Możesz zaprosić tu dziewczynę na randkę, kolegów na piwo, czy też cały rok na okolicznościową imprezę. Miejsca jest dość! Wszyscy się zmieszczą.

Okazyjnie pojawiają się też promocje i zniżki dedykowane studentom, dlatego koniecznie śledź nasze profile społecznościowe, by żadna okazja nie przeszła Ci koło nosa!

W kawiarni istnieje również możliwość przeprowadzania pokazów, prelekcji, spotkań tematycznych. Jesteśmy otwarcie również na nowe inicjatywy. Pomieszczenie jest wyposażone w rzutnik, ekran i mikrofony. Jeśli masz pomysł, który można by u nas zrealizować, skontaktuj się z Katarzyną Łagodą-Kaźmierską kasia@cafemisja.pl (503 504 465) lub Patrycją Wysocką patrycja@cafemisja.pl (536 900 920) . 

Oferta imprez okolicznościowych

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia

W związku z różnymi przeciwnościami Cafe Misja zamyka swoją działalność na Gołębiej 1 od 12.10.2020.

Szukamy inwestorów, którzy pomogą uruchomić Cafe Misja w innym przyjaznym miejscu, gdy epidemia już minie :) Więcej informacji na: https://www.facebook.com/CafeMisjaCKFara/posts/3900704713291695