Spotkania Podróżnicze w Cafe Misja

  • W Cafe Misja CK Fara regularnie mają miejsce spotkania podróżnicze. Nasza główna sala mieści do 60 osób, ale pasjonatów dalekich wypraw ograniczenia lokalowe nigdy nie odstraszają. Nasi goście niejednokrotnie decydują się uczestniczyć w wydarzeniu z drugiej sali, która wówczas również jest nagłośniona. Miejsce jest w pełni przystosowane do tego typu spotkań – mamy scenę, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie. Współpracowaliśmy już z różnymi klubami podróżniczymi, czy ośrodkami misyjjnymi zarówno przy organizacji, jak i promocji tego typu wydarzeń. 
  • Wszystkich pasjonatów, którzy rozmaitymi drogami i bezdrożami dotarli do ciekawych zakątków świata i swoimi przeżyciami chcieliby podzielić się z innymi, prosimy o kontakt z Patrycją Wysocką -patrycja@cafemisja.pl (536900920) lub Katarzyną Łagodą-Kaźmierską - kasia@cafemisja.pl (503504465). 

spotkania podróżnicze

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia

W związku z różnymi przeciwnościami Cafe Misja zamyka swoją działalność na Gołębiej 1 od 12.10.2020.

Szukamy inwestorów, którzy pomogą uruchomić Cafe Misja w innym przyjaznym miejscu, gdy epidemia już minie :) Więcej informacji na: https://www.facebook.com/CafeMisjaCKFara/posts/3900704713291695