"Szukajcie natchnienia i radości życia, bo błyskotliwość myśli i łatwość skojarzeń w brunatnym napoju się budzi"
Immanuel Kant

Cafe Misja jest kontynuatorem idei i misji ludzi, którzy tworzyli w tym miejscu przestrzeń kultury i dialogu minionych wieków. Do tej spuścizny dokłada własną cegiełkę zgodną z duchem czasów. To doskonała przestrzeń do spoktania i dyskusji, dlatego odbywają się tu różne wydarzenia dotyczące rozwoju Poznania i jego przyszłości.

To właśnie Cafe Misja ma przyjemność gościć regularnie w swoich murach przedstawicieli Towarzystwa Urbanistów Polskich z oddziału w Poznaniu, którzy organizują w tym miejscu "Towarzyskie Urbanistów Pogawędki". Ideą tych spotkań jest stworzenie przestrzeni do wymiany myśli i dyskusji wokół problemów planowania przestrzennego. W Cafe Misja odbywały się też swego czasu spotkania Poznańskiej Kawiarenki Obywatelskiej z Prezydentem Miasta.

 

Towarzyskie Urbanistów Pogawędki
Spotkanie Klubu Tygodnika Powszechnego
Kawiarenka Obywatelska

Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy tego rodzaju - wystarczy skontaktować się z Katarzyną Łagodą-Kaźmierską: kasia@cafemisja.pl, 503 504 465.

Kawiarnia jest doskonale przygotowana do organizacji spotkań dla grupy do 50 osób. Zapewniamy ekran, rzutnik oraz profesjonalne nagłośnienie. Na terenie kawiarni jest oczywiście dostępna sieć wi-fi. 

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia