Fundacja Wózkowicze wraz z Cafe Misja CK Fara i klasą harfy Katedralnej Szkoły Muzycznej w Poznaniu zapraszają na KOLĘDOWANIE Z HARFĄ!

Harfa jest anielskim instrumentem, wręcz stworzonym do pięknych, kolędowych akompaniamentów. Dlatego 17 stycznia 2020 (piątek) o godz. 17:30 zapraszamy do Cafe Misja CK Fara. Zabierzcie rodzin, przyjaciół i znajomych i spotkajmy się na wspólnym kolędowaniu. Zanim jednak zaczniemy kolędować opowiemy co nieco o harfie, a solistki zaprezentują krótkie utwory.

Koncert współtworzyć będą uczennice Poznańskiej Szkoły Katedralnej przygotowani przez mgr. Anna Ciszyńska.

Wstęp na koncert jest BEZPŁATNY. Zapraszamy do rezerwacji miejsc w lokalu pod nr tel. 531 584 187 lub przez wiadomość na facebooku Cafe Misja CK Fara

Koncert zorganizowany jest w miejscu dostępnym dla osób niepełnosprawnych.

Podczas koncertu będzie możliwość wsparcia Fundacji Wózkowicze.

O FUNDACJI WÓZKOWICZE
Misją Fundacji Wózkowicze jest przełamywanie stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych. Zachęcanie i motywowanie ich, aby wychodzili z domu, rozwijali swoje pasje i żyli normalnie, tak jak osoby pełnosprawne. Podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą oraz szkoleń dla firm uświadamiamy, że niepełnosprawny nie znaczy gorszy. Budujemy pozytywne relacje. Integrujemy i łączymy osoby na wózkach z resztą społeczeństwa, tak aby by były one obecne w życiu codziennym bez względu na swoje możliwości czy ograniczenie. Pokazujemy, że niczym się od siebie nie różnimy, a ograniczenia są tylko w naszych głowach.

Fundacja Wózkowicze jest organizacją pozarządową, której celem jest działalność na rzecz osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach ich rodzin i przyjaciół. Powstała w marcu 2016 roku z inicjatywy Agnieszki i Sebastiana - osób poruszających się na wózkach z dużym doświadczeniem w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych i społeczeństwa obywatelskiego, inicjatorów i twórców wielu akcji społecznych i uświadamiających.

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia