Poniedziałek 1 czerwca 2015, godz. 17:30
 
Czy wiecie, że dźwięki gitary potrafią zaczarować nawet najbardziej żywiołowe dzieci? Muzyka wpływa też niesamowicie korzystnie na ich pamięć, koncentrację, kreatywność, wrażliwość i ogólny rozwój. Już nie wspominając o wielkiej dawce radości i pozytywnych emocji, które im zapewnia.

Dlatego właśnie na Dzień Dziecka chcemy zaproponować Wam i Waszym  pociechom wspólną zabawę z muzyką i przy muzyce. Dla małych, dla dużych - dla wszystkich bez względu na wiek!

Nasze śpiewogranie poprowadzi dwoje wspaniałych muzyków:
 
Przemek Urbaniak - wokalista i lider zespołu Miła Starsza Pani, laureat wielu konkursów, w tym Poznańskiego Przeglądu Piosenki Pozytywnej, prywatnie instruktor muzyczny, który bardzo kocha dzieci i zdecydowanie jest miłość odwzajemniona.

Iga Grzebielucha - wokalistka bluesowa, w wolnych chwilach prowadząca również warsztaty muzyczne dla dzieci; w 2011 roku ukończyła roczne studium wokalne Art of Voice Studio pod kierunkiem Ewy Nawrot Ponadto uczestniczyła w m.in. w Kursie Musicalowym w Teatrze Muzycznym Roma oraz w warsztatach podczas Festiwalu Blues nad Bobrem , gdzie uczyła się u Krystyny Prońko.

 

Bilet promocyjny  - w cenie 5 zł dla dzieci do 10 lat
Równowartość biletu można wykorzystać na barze przy zakupie dowolnej pozycji z naszego menu.
Bilety dla opiekunów
- w cenie 10zł.

Do nabycia w Cafe Misja już od 20 maja
(możliwa rezerwacja stolika - tel. 531 584 187)

Zachęcamy do zapraszania znajomych!

 

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia