od 11 października - zapisz się a organizatorzy zdradzą Ci miejsce


11 października b.r. rusza już II  edycja Akademii Miłości dla Singli. I edycja skupiła ponad 500 uczestników, w tym ponad 220 on-line. Celem Akademii nie jest wcale zapoznanie przyszłego współmałżonka, lecz po prostu samorozwój, tak aby przyciągnąć właściwą osobę na dalszą drogę życia. Każdy uczestnik ma więc możliwość, aby stać się po prostu lepszą wersją samego siebie. 

Spotkania II edycji Akademii będą odbywać się co dwa tygodnie, we wtorki o 20 (miejsce zostanie podane po zamknięciu listy zapisów) i będą miały charakter wykładowo-warsztatowy, a po nich nie zabraknie chwil przy herbacie i ciastku. Wykłady poprowadzą specjaliści, poruszając tak ważną tematykę jak m.in: jak osiągnąć szczęście, budować relacje damsko-męskie, prawidłowo kształtować swoją seksualność, wzmocnić swoją atrakcyjność itd. Szczegółowy plan zostanie wkrótce podany na stronie internetowej www.akademiamiloscipoznan.pl. Uczestnicy on-line będą mogli obejrzeć wszystkie wykłady na żywo przez Internet lub odtworzyć sobie w dowolnym czasie.

Oczywiście  przewidziane są też wszelkie, cykliczne imprezy integracyjne dla wszystkich zapisanych osób. Dotąd odbyły się m.in. imprezy taneczne, szybkie randki, wyjścia do kina, parku linowego czy na kręgle, zajęcia z nordic walkingu oraz kobiece spotkania. Na zakończenie, chętni uczestniczyli w balu i rekolekcjach, a w wakacje wyjechali w góry do Zakopanego.

Miłym zaskoczeniem dla nas było powstanie wśród naszych uczestników wielu par, a jedna z nich nawet się wkrótce pobierze. Całością koordynuje pomysłodawca inicjatywy ks. Adam Pawłowski, a pomagają mu wolontariusze z Przymierza Miłosierdzia i I edycji Akademii. Zapisy odbywają się przez internet, poprzez formularz zgłoszeniowy:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1k-0OnD5Nc5v8NWcvmVlRg3k0Qv3tGDO3RZ4CjioMOVIWXA/viewform . Propozycja skierowana jest do osób między 25 a 45 rokiem życia. (Osoby starsze mogą zapisać się i uczestniczyć przez internet.) Koszt wynosi odpowiednio 87 zł dla uczestników stacjonarnych i 50 zł dla osób będących on-line. 

Serdecznie zapraszamy! Jeśli masz dość ciągłego singlowania, stania w miejscu, chcesz się rozwijać, poszerzać swoje horyzonty i poznawać nowe osoby, Akademia Miłości dla Singli jest właśnie dla Ciebie!

Save

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia