MbC440 440Raz w miesiącu - Sankturium Miłosierdzia Bożego 

Cykl spotkań zatytułowanym "Miłość bez Cenzury" realizowany jest porzez Duszpasterstwo Akademickie Morasko. W wydarzeniach tych uczestniczą znane osoby ze świata mediów oraz specjaliści związani z wybranymi tematami dotyczącymi budowania relacji damsko-męskich.Tym razem z zaproszonymi gośćmi będziemy rozmawiać o miłości małżeńskiej: o zasadności zawierania związku małżeńskiego, o komunikacji w małżeństwie, o seksualności i czystości małżeńskiej, o godzeniu rodziny z pracą, o wychowaniu dzieci, o płodności, o wierności itp.

Szczegółowe informacje odnośnie kolejnych spotkań można znaleźć na stronie internetowej damorasko.pl.

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE: 

7 grudnia 2016 -Seks małżeński, czyli Boski plan na bliskość dwojga ludzi. 

Czy w małżeństwie katolickim rzeczywistość religijna i rzeczywistość seksualna to dwie odległe od siebie sfery? A może, jak mawia nasz gość, seks przybliża do Pana Boga a wiara ubogaca życie seksualne? No bo jeśli seks to dar Pana Boga, to może i zarazem Jego plan na wyjątkowa bliskość i intymność dwojga oddanych sobie ludzi?Gościem specjalnym tego spotkania będzie ojciec Ksawery Knotz.

Wstęp wolny

Poza spotkaniami dyskusyjnymi zapraszamy również na Msze Święte, dedykowane osobom samotnym, singlom, szukającym swojego powołania (jedna niedziela w miesiącu). W msze koncelebrują zaproszeni księża. 

NAJBLIŻSZA MSZA ŚWIĘTA:

4 grudnia 2016 - W jej trakcie będziemy nie tylko modlić się za wszystkie nasze obecne i przyszłe relacje, ale również ponownie zastanowimy się nad tematem komunikacji w małżestwie. Tym razem o tym, jak budować małżeństwo na skale opowie nam w trakcie kazania ks. Mateusz Misiak, obecnie proboszcz Parafii Farnej.

Save

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia