unnamed

Poniedziałek, 31.10.2016 godz. 17.00

Zapraszamy na 4. Korowód Świętych w centrum Poznania! Startujemy w wigilię dnia Wszystkich Świętych czyli 31 października o godzinie 17:00 ze Wzgórza Św. Wojciecha, przy kościele św. Wojciecha w Poznaniu. Zapraszamy dużych i małych na moc atrakcji w doborowym towarzystwie - troje wspaniałych świętych i błogosławionych będzie towarzyszyć nam w drodze. Każdy może zostać świętym co udowodni trio zwykłych-niezwykłych ludzi. Kim oni są? Przyjdź, poznaj ich i zobacz sam! Będzie również gratka dla...miłośników motoryzacji! Przebierz się za Świętego, zabierz ze sobą rodzinę i ruszmy się z kanapy, bo będzie się działo! Zapraszamy również na Bal Świętych i Niebiańskie Warsztaty wieńczące Korowód Świętych!  

Start Korowodu Świętych w centrum Poznania: 31.10 o 17:00, kościół św. Wojciecha na wzgórzu św Wojciecha w Poznaniu 

Trasa Korowodu biegnie ulicami: Św. Wojciecha, Wroniecka, Stary Rynek, Świętosławska, a kończy się Balem Świętych i Niebiańskimi Warsztatami dla dzieci przy Farze Poznańskiej (w salkach farnych przy ul Gołębiej) i Cafe Misja CK Fara.

Meta: Bal Świętych i Niebiańskie Warsztaty - Fara Poznańska (salki) i Cafe Misja

 

Facebook: Korowód Świętych

www: korowodswietych.pl

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.