worship

Wtorek 10.10.2017, godz. 19.00

Chcemy uwielbiać naszego Boga, rozważać Jego Słowo i modlić się za nasze miasto, za jego mieszkańców, rządzących, wszystkich odwiedzających... Chcemy, by każda przestrzeń tego miasta wypełniona była Jego chwałą, by każdy dom był pełen Jego miłości, a każdy mieszkaniec wypełniony Jego radością! 
Przyjdź i wołaj z nami o deszcz błogosławieństwa nad Poznaniem! 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą chrześcijan, zarówno katolików jak i protestantów, którzy głęboko w sercach noszą uwielbienie Jezusa. Wierzymy, że przestrzeń uwielbienia jest najwłaściwszym miejscem w jakim mogą się znaleźć osoby wierzące. Od kilku lat spotykamy się regularnie na modlitwie, a od kilku miesięcy mamy głębokie poczucie, że Bóg zaprasza nas do postawienia kolejnego kroku. Zapraszamy Cię do współtworzenia tego miejsca.

Tworzymy Dom Modlitwy, w którym docelowo będziemy uwielbiać Boga siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasze uwielbienie przybiera konkretną formę w modelu "harfy i czaszy". Inspiruje się fragmentem Księgi Apokalipsy: „A kiedy wziął księgę, czworo Zwierząt i dwudziestu czterech Starców upadło przed Barankiem, każdy mając harfę i złote czasze pełne kadzideł, którymi są modlitwy świętych.” (Ap 5:8).

Chcemy by uwielbienie łączyło chrześcijan różnych wyznań, by było miejscem spełniania się modlitwy Jezusa: „Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki ich słowu będą wierzyć we Mnie; aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. I także chwałę, którą Mi dałeś, przekazałem im, aby stanowili jedno, tak jak My jedno stanowimy.”

Do zobaczenia!

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.