Korowd31 Październik 2017 godz. 17.00

Zapraszamy na 5. Korowód Świętych w centrum Poznania!
Poprzez wspólną zabawę zachęcamy dzieci i ich rodziców do poznawania własnych patronów i świętych Kościoła, by za ich przykładem i z ich orędownictwem dążyć ku Zbawieniu. Poprzez
przybliżenie postaci świętych oraz ciekawe ukazanie historii ich życia chcemy udowodnić, że nie były to jedynie postacie z kart książek, lecz ludzie z krwi i kości, tacy jak my – a zatem „taki duży, taki mały może świętym być...”!

Startujemy w wigilię Wszystkich Świętych, czyli 31 października 2017 o godzinie 17:00 ze Wzgórza Przemysła, przy kościele Franciszkanów. Pomóżcie nam zrobić święty raban razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Przydatne będą latarki oraz instrumenty!
Zachęcamy dużych i małych, bo czeka Was moc atrakcji w doborowym towarzystwie! W tym roku będą z nami bawić się szczególnie:
Św. Brat Albert Chmielowski
Św. Hiacynta i Franciszek Marto
Św. Faustyna Kowalska

Zapraszamy również na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w salach przy Farze Poznańskiej i Cafe Misja po zakończeniu Korowodu.

Znajdź również Korowód Świętych w swojej okolicy! 
www.korowodswietych.pl

 

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.