1

Czwartek 14.12.2017, godz. 19.00

Co czujesz gdy myślisz o Indiach? Czy jest to zapach przypraw? Czy słyszysz dzwoneczki brzęczące na kostkach hindusek? A może gdy zamykasz oczy widzisz barwny chaos targowisk? Co by to nie było na pewno podkreśla tajemniczość orientu.
Indie - kraj kontrastów, wielu kultur i niezliczonych religii. Miejsce pełne kolorów i i raj dla poszukiwaczy kulinarnych przygód. Niejeden miłośnik starożytnej architektury będzie miał na czym zawiesić oko a zmęczony znajdzie relaks na słonecznych plażach Goa. Może więc dziwić, że z tak wielu atrakcji i wygód dwie dziewczyny wybrały biedę i bałagan Kalkuty. Miasta można by pomyśleć, że w swoim nieszczęściu zapomnianego przez Boga.
Anna i Zuzanna podążając za głosem serca pojechały na miesięczny wolontariat szukać ciepła uśmiechu pośród śmieci Kalkuty. Czy znalazły? Przekonajcie się sami 14.12 o godz. 19:00. Serdecznie zapraszamy!
Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia

W związku z różnymi przeciwnościami Cafe Misja zamyka swoją działalność na Gołębiej 1 od 12.10.2020.

Szukamy inwestorów, którzy pomogą uruchomić Cafe Misja w innym przyjaznym miejscu, gdy epidemia już minie :) Więcej informacji na: https://www.facebook.com/CafeMisjaCKFara/posts/3900704713291695