HolygrooveKwadrat

Poniedziałek 5.02.2018, godz. 19.00

Holygroove to zespół, który nie miał powstać. Nikt go nie planował. I nie za bardzo miał
na niego czas. To zespół stworzony na jedno wydarzenie. Ale spodobało się Bogu, by trwał.
I wierzymy, że Bóg chce nas wykorzystywać dla swoich celów. Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła wzajemna miłość do Boga i muzyki. Potem pojawiła się między nami przyjaźń, która zaczęła wykraczać poza salę prób. Każdy jest inny – część z nas od 7. roku życia śpiewa w Kościele, część z nas – od niedawna. Część z nas ma wykształcenie muzyczne, ale większość nie ma pojęcia, co to synkopa i triola. Ważne jest to, że Holygroove to święty rytm, który ciągle gra nam w sercu. Robimy to, co daje nam Pan Bóg – prowadzimy wielbienia, warsztaty muzyczne, śpiewamy na Mszach Świętych. Po prostu chcemy być używani.

Muzykę, która gra nam w duszy oraz naszą miłość do Jezusa Chrystusa, ubraliśmy w dźwięki
i słowa. Powstały w ten sposób piosenki, którymi chcemy się z Wami podzielić... Znacie to uczucie, kiedy Wasze serce przepełnia radość, kiedy macie komuś do przekazania niesamowitą, wspaniałą wiadomość i nie możecie się doczekać, aż będziecie mogli się nią podzielić? Pełni takich emocji czekamy na koncert i spotkanie z Wami.

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.