Służba – chcemy podarować naszemu klientowi nie tylko wyjątkową przestrzeń, klimat, pyszną kawę, ale uśmiech i dobre słowo. Pragniemy, by poczuł, że jesteśmy dla Niego. Wiemy, że służba ubogaca obie strony, a dobro dawane innym powraca do nas.

 

Rozwój – dzisiejszy świat stawia przed nami nowe wyzwania, którym chcemy sprostać tak w sferze gastronomicznej jak i kulturalnej.

 

Jakość – dbamy o to, by produkty oraz obsługa były najwyższej jakości. Każdy dzień dostarcza nam nowych informacji, które pozwalają nam podnosić standardy.

 

Sprawiedliwość – uczciwe, prawe postępowanie ma cechować nasz zespół i nasze działania. Ważna jest dla nas także sprawiedliwość społeczna, którą zaszczepiamy m.in poprzez promowanie produktów Fair Trade.

 

A to wszystko po to, by rozkoszowanie się kulturą przy filiżance wybornej kawy w naszych zabytkowych murach stało się jeszcze przyjemniejsze i bardziej ubogacające!

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia

W związku z różnymi przeciwnościami Cafe Misja zamyka swoją działalność na Gołębiej 1 od 12.10.2020.

Szukamy inwestorów, którzy pomogą uruchomić Cafe Misja w innym przyjaznym miejscu, gdy epidemia już minie :) Więcej informacji na: https://www.facebook.com/CafeMisjaCKFara/posts/3900704713291695