Służba – chcemy podarować naszemu klientowi nie tylko wyjątkową przestrzeń, klimat, pyszną kawę, ale uśmiech i dobre słowo. Pragniemy, by poczuł, że jesteśmy dla Niego. Wiemy, że służba ubogaca obie strony, a dobro dawane innym powraca do nas.

 

Rozwój – dzisiejszy świat stawia przed nami nowe wyzwania, którym chcemy sprostać tak w sferze gastronomicznej jak i kulturalnej.

 

Jakość – dbamy o to, by produkty oraz obsługa były najwyższej jakości. Każdy dzień dostarcza nam nowych informacji, które pozwalają nam podnosić standardy.

 

Sprawiedliwość – uczciwe, prawe postępowanie ma cechować nasz zespół i nasze działania. Ważna jest dla nas także sprawiedliwość społeczna, którą zaszczepiamy m.in poprzez promowanie produktów Fair Trade.

 

A to wszystko po to, by rozkoszowanie się kulturą przy filiżance wybornej kawy w naszych zabytkowych murach stało się jeszcze przyjemniejsze i bardziej ubogacające!

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.