que pasa X2017

Cultura y Costumbres sobre Murcia - prezentacja w j. hiszp.

Poniedziałek 9.10.2017, godz 20.00 

Poprzez prezentację przeniesiemy się do jednego z regionów południowo-wschodniej Hiszpanii. Murcja może się poszczycić bogatą historią, sławnymi mieszkańcami oraz wieloma ciekawymi budynkami
w różnych stylach architektonicznych. Poznamy lokalne smaki i festiwale, a także najważniejsze miejsca turystyczne warte odwiedzenia.

Prowadzenie w j. hiszpańskim: María Estrella– Hiszpanka, lektor Kontakt ESPAÑOL

Wstęp wolny

 

 

"To Peru or not to Peru" – spotkanie podróżniczew j. polskim

Środa 11.10.2017, godz 19.00

Czy można pojechać do Peru na własną rękę? Czy Peruwiańczycy lubią tańczyć? Czy łatwo tam podróżować? I czy jest bezpiecznie? Prowadzący twierdzą, że podróż zaczyna się już w momencie zakupu biletu i zawsze warto mieć jakiś w kieszeni (na mailu), nawet jeśli wyjazd jest dopiero za pół roku. Razem zapraszają na autentyczną opowieść z 3 tygodniowej podróży po Peru. Będzie o nocy spędzonej w amazońskiej dżungli, zjazdach rowerami górskimi, kolacji ze świnką morską w roli głównej, drinkach z kurzym białkiem, długich godzinach spędzonych w autobusach i innych. O Machu Picchu i liniach Nasca też opowiedzą :-) Jedno jest pewne... będzie kolorowo!

Prowadzenie w j. polskim: amatorzy dalekich podróży - Mariola Drygas oraz Maciej Król

Wstęp wolny

 
Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.