konfrencja biznes

5-6.11.2016 

Konferencja "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność" jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie odkrywania i budowania biznesów w oparciu o katolicki system wartości.
Tytuł Konferencji zawiera podstawową hierarchię wartości chrześcijanina i stanowi hasło, pod którym chcemy zjednoczyć polskich przedsiębiorców.
Program konferencji odpowiada poszczególnym hasłom: Bóg, Rodzina, Firma, Hojność. Są one również zachętą dla uczestników do przyjęcia odpowiedniej hierarchii wartości. Wystąpienia naszych mówców - praktyków biznesu - pomagają zastosować konkretne rozwiązania w życiu. Wieczorem pierwszego dnia odbędzie się uroczysty bankiet.
Drugiego dnia wystąpią dwaj goście z zagranicy. Następnie, w ramach Wielkiego Forum Przedsiębiorców, przedstawimy wybrane środowiska przedsiębiorców oraz podejmowane przez nich i ich duszpasterzy pomysły i inicjatywy. W ten sposób chcemy się lepiej poznać i ściślej współpracować we wdrażaniu wartości w naszą polską rzeczywistość.

Cztery główne obszary tematyczne konferencji:
1. Prymat Boga w życiu przedsiębiorcy.
2. Przedsiębiorca i jego więzi rodzinne.
3. Praktyczne wdrażanie Bożych zasad w działalności gospodarczej.
4. Dzielenie się, czyli uczestniczenie w Bożej obfitości.

http://www.brfh.pl/

Organizator: Fundacja Dzieła Chrześcijańskiego Biznesu

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia

W związku z różnymi przeciwnościami Cafe Misja zamyka swoją działalność na Gołębiej 1 od 12.10.2020.

Szukamy inwestorów, którzy pomogą uruchomić Cafe Misja w innym przyjaznym miejscu, gdy epidemia już minie :) Więcej informacji na: https://www.facebook.com/CafeMisjaCKFara/posts/3900704713291695