zestaw pozytywny kwadrat440

9.12 (sobota) - 15.12.2017 (piątek)

 

W samym środku zwariowanego czasu przygotowań przedświątecznych - ZATRZYMAJ SIĘ! Nie daj się zwariować. Pamiętaj o tym, co najważniejsze i pozwól sobie na chwilę przyjemności przy słodkościach i kawie lub herbacie z przyjaciółmi, z rodziną, albo z ulubioną książką. Daj się zachwycić magii świąt i zrób przy okazji mały dobry uczynek. Specjalnie dla Was zaplanowaliśmy na ten właśnie czas POZYTYWNY TYDZIEŃ.

Co to znaczy?
To znaczy, że przychodząc do kawiarni na zestaw składający się z boskiego karmelu lub sernika oraz kawy (małej białej, czarnej lub cappucino) lub herbaty (czarnej, zielonej lub owocowej) możecie wesprzeć Fundację "Dobrze, że jesteś", która wspiera osoby z chorobami onkologicznymi i hematologicznymi. Zestaw jest w normalnej cenie, natomiast Cafe Misja 15% z dochodu z tych smakołyków przekazuje właśnie na fundację. Nic prostszego, tylko przyjść i cieszyć się jednocześnie pomocą i smakiem!

Wdrożenie: Joomla :: Solmedia.pl
Nadchodzące wydarzenia
Cafe Misja zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom, Współpracownikom i Gościom za 10 wspaniałych lat.
Być może spotkamy się w przyszłości w nowym miejscu.